Vozačka kultura

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Vozačka kultura

Postaj by histrion on uto lis 13, 2015 8:11 am

Vozačka se kultura zadnjih godina popravlja.
Meni već dugo nitko nije oduzeo prednost. U kružnom prometu me puštaju promjeniti traku (istog trenutka kad uključim žmigavac). Na parkiralištu nikad ne parkiraju preblizu (da mogu normalno otvoriti vrata). Ne trube mi kad vozim presporo. Ne pokazuju mi srednji prst.
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2391
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto lis 13, 2015 8:19 am

histrion je napisao/la:Vozačka se kultura zadnjih godina popravlja.
Meni već dugo nitko nije oduzeo prednost. U kružnom prometu me puštaju promjeniti traku (istog trenutka kad uključim žmigavac). Na parkiralištu nikad ne parkiraju preblizu (da mogu normalno otvoriti vrata). Ne trube mi kad vozim presporo. Ne pokazuju mi srednji prst.
prometna kultura je bolja u većim gradovima, daleko mi je lakše voziti se po Zagrebu nego u mom malom gradu Laughing
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27698
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
700 / 999700 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto lis 13, 2015 8:27 am

histrion je napisao/la:Vozačka se kultura zadnjih godina popravlja.

blago tebi, kada bi barem tako bilo kod nas. nit su pješaci normalni, nit biciklsti, nit vozači u autu, nit oni u kamionu, ma to ništa nije normalno, bitno da se oni žure svuda, ne prate šta se dešava oko njih, svaka čast izuzecima
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19367
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
113 / 999113 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Teo on uto lis 13, 2015 8:42 am

Kod svih kojih se kreću u prometu ima nekulture ili ignoriranje prometnih previla.
Kod pješaka npr. idu mobitelom preko pješaćkog prijelaza i ne gledaju lijevo desno, prelaze kolnik gdje nema zebrere a zebra im je kojih 50 m...
kod bisiklista npr. voze se kolnikom u suprotnom smjeru kod jednosmjerne ulice, voze se po dvoje jedan kraj drugoga kao da je cijeli kolnik za njih..., kod vozača osobnih vozila ne stanu na pješačkom prijelazu ili još gor trube ako pješak prelazi, ne daju žmigavac prije skretanja, telefoniraju na mobitel, voze prekomjernom brzinom u naselju...

Ima toga još ne mislim da stvarno treba nekga dobro kaznniti i odrati po džepu da jednom nauči gdje je pogriješio a ko to nije dovoljno onda tako dugo dok ne nauči.
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7201
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on uto lis 13, 2015 9:38 am

Mene živciraju vozači koji na upaljeno zeleno svijetlo POLAKO spušaju ručnu. ubacuju u prvu i LAGANO krenu i onda sljedećih 200 m se voze 24,5 km/h!! Prođu 3 ako ima sreće 4 auta kroz zeleno svijetlo.
Nisam za divljanje ali mislim stvarno, tako sporo! I to svaki drugi vozač tako. Ako im je do takve vožnje neka parkiraju auto i neka idu pješke! U zagrebu je puno bolje, tamo ljudi voze! A ovdje u Zadru... e a iden a kafu sa frendicama i ovaj mi je oduzeja prednost.. ajme čekaj da provjerin status na fejsu ono e.
VOZI KRAVO TUKO GLUPA!! VOZI!

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 313
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto lis 13, 2015 11:55 am

rider331 je napisao/la:Mene živciraju vozači koji na upaljeno zeleno svijetlo POLAKO spušaju ručnu. ubacuju u prvu i LAGANO krenu i onda sljedećih 200 m se voze 24,5 km/h!! Prođu 3 ako ima sreće 4 auta kroz zeleno svijetlo.
Nisam za divljanje ali mislim stvarno, tako sporo! I to svaki drugi vozač tako. Ako im je do takve vožnje neka parkiraju auto i neka idu pješke! U zagrebu je puno bolje, tamo ljudi voze! A ovdje u Zadru... e a iden a kafu sa frendicama i ovaj mi je oduzeja prednost.. ajme čekaj da provjerin status na fejsu ono e.
VOZI KRAVO TUKO GLUPA!! VOZI!
a mene nitko ne živcira kada vozim, ali kao suvozača živciraju me vozači koji psuju na druge vozače Wink
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
700 / 999700 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on uto lis 13, 2015 12:13 pm

tanuki je napisao/la:
a mene nitko ne živcira kada vozim, ali  kao suvozača živciraju me vozači  koji psuju na druge vozače Wink

Da... kad ti nisi za volanom... smajlić

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto lis 13, 2015 12:46 pm

rider331 je napisao/la:

Da... kad ti nisi za volanom... smajlić
kada sam za volanom onda sam totalno cool i apsolutno me ne smetaju drugi vozači u prometu, jer su prisutni takvi kakvi jesu , pa ih moj bijes i ljutnja ne mogu promijeniti i u svakom trenutku se pokušavam solidarizirati s drugim sudionicima u prometu, pa sam totalno zbunjen kao suvozač kada vozač urla na drugog u stilu,
majmun brblja na mobitel pa ne zna gdje mu je dupe a gdje glava, a istom vozaču zazvoni mobać i on brblja idućih deset minuta , kurcem mijenja brzine!
zar ne bi bilo ljepše da su svi tolerantniji?
zar je netko kriv ako je lošiji vozač?
on je jednostavno tu, sudionik u prometu i nema razloga da mu ti jebeš mater Wink
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
700 / 999700 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on uto lis 13, 2015 1:18 pm

tanuki je napisao/la:
kada sam za volanom onda sam totalno cool i apsolutno me ne smetaju drugi vozači u prometu, jer su prisutni takvi kakvi jesu , pa ih moj bijes i ljutnja ne mogu promijeniti i u svakom trenutku se pokušavam solidarizirati s drugim sudionicima u prometu, pa sam totalno zbunjen kao suvozač kada vozač urla na drugog u stilu,
majmun brblja na mobitel pa ne zna gdje mu je dupe a gdje glava, a istom vozaču zazvoni mobać i on brblja idućih deset minuta , kurcem mijenja brzine!
zar ne bi bilo ljepše da su svi tolerantniji?
zar je netko kriv ako je lošiji vozač?
on je jednostavno tu, sudionik u prometu i nema razloga da mu ti jebeš mater Wink

Da slažem se da mu se ne treba psovati u stilu kao što si napisao. I meni se može sutra ili već danas dogoditi da izletim ili da eto oduzmem prednost. Samo ne volim i da živcira me kad sporo kreću i voze se polako.. jako polako. skoro brzina hoda...  Eto to me živcira... obično ih prestignem i nastavim svojim putom.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto lis 13, 2015 2:44 pm

rider331 je napisao/la:

Da slažem se da mu se ne treba psovati u stilu kao što si napisao. I meni se može sutra ili već danas dogoditi da izletim ili da eto oduzmem prednost. Samo ne volim i da živcira me kad sporo kreću i voze se polako.. jako polako. skoro brzina hoda...  Eto to me živcira... obično ih prestignem i nastavim svojim putom.
pa to je potpuno u redu, znači prestigneš i nastaviš svojim putem i nema razloga da se živciraš i jebeš mu mater!
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
700 / 999700 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]