Knjiga forumaša

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Knjiga forumaša

Postaj by mala_lutkica on sri srp 29, 2009 3:53 pm

ponestalo je tinte?! hihih

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
97 / 99997 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on pon kol 17, 2009 7:19 am

mala_lutkica je napisao/la:ponestalo je tinte?! hihih

nije...nego čekamo da se još novi priključe.....napiši neš lutkice....treba nekakav uvod...povod....opaska..da komentiram i pišem naprijed......

ovak mi izgleda ko zaspalo selo u noći..... poslije teškog rada na poljima....koji iscrpljuje...kao dobar seks..a i spavanje je potpuno ...bez okretanja , neizživljenih maštanja.....čak se mladima nije dalo više ni trčati kroz polja pšenice..ponekad u krugu...pa poslije čitamo o posjeti malih zelenih...kao prave krugove (ili što več)....i šalju poruke....a mladi se smiju i nastavljaju trčati po poljima
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 451
Reputacija Reputacija : 34
Godina imam : 63
Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by mala_lutkica on pon kol 17, 2009 2:17 pm

hogar_grozni trčao je dolinom,penjao se po planinama te je zastao na izvoru popiti malo izvorske vode.za to vrijeme je njegov pas leo trčarao livadom ispuštajući glasne laveže koje su privlačile pozornost mačke krisy koja se sunčala na kamenu uz potok.

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
97 / 99997 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on uto kol 18, 2009 6:33 am

hahaha......dobra....

gledajući izdaleka ovo selo mi nekak liči na mladu što kuću čisti za kirvaj....sprema stotinu stvari , od iča i piča do lijepo složenih firangi na oknima....a sve sa nadom da će dragi jabuku preko krova bacit i ona najesen drugu kuću redit....a bilo bi i vrijeme , već dugo nije došla nijedna snaša , selo kanda malo odmara od dječije vriske a i bećari više ne dolazu....da pjevaju onu ... žen me dado il tamburu kupi u nešto se udarati mora........
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by mala_lutkica on ned kol 23, 2009 4:14 pm

došla je snaša i plesala je stare narodne plesove oko hohara kojemu su suze niz lice potekle od prevelike sreće. začulo se zveckanje dukata sa snašine pregače koje je odjekivalo daleko u planine. hogar je bio sve sretniji i sretniji.

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
97 / 99997 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on uto ruj 01, 2009 7:02 am

Ma skoro toliko da sam uzeo snašu za ruku...al jopet , ne ide to tudja je to snaša , a ja kaki sam il" moja il" ničija. Ta nije malo glava razbijenih zarad" lijepa čeljadeta ... a jopet , stariji sam čo"jek , što će selo reći ? A selo ko selo..vazda kere laju....a djeca na komšiju liče
dobrodošao
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on pon ruj 07, 2009 6:16 pm

Zaborave se stari dani, vesele ambicije splasnu, pretvore se u dim, koji se otpuhne kao sjećanje na ženu koju smo iskoristili prošlu noć, a već danas joj ni lica ne prepoznamo! Ili je ona iskoristila nas!? Ta zmija, ta žena! Kao što nas sve iskorištava, kao ovaj život, najveća kurva od svih, koji nam nudi tolike nade, tolike prilike i šanse, samo nam propusti to napomenuti! I kao dašak vjetra, sve prolazi pored nas, ne trzamo, ne reagiramo, ne skačemo, nema nas... Samo nada... Samo porazi...

Samo tinta na stranicama knjige forumaša...
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
108 / 999108 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on uto ruj 08, 2009 11:23 am

ali ta tinta ipak ustrajno se bori za svoj oblik , za svoj život, za svoju šansu da može ponoviti opis iskorištavanja žena, opis jutra poslije koje je ponekad gorko poput pelina ili slabog okusa u ustima...ali bi ga ponovili samo sa nekom drugom.....i čudo jedno uvijek se sve svodi na ono najvažnije rodjenje ... seks .... smrt sve ostalo je samo polnilo dosade života.....da se ne zaboravi da treba živjeti i one trenutke izmedju...ma kako bili dosadni
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Luxe on pon stu 02, 2009 1:11 pm

ali ta tinta ipak ustrajno se bori za svoj oblik , za svoj život, za svoju šansu da može ponoviti opis iskorištavanja žena, opis jutra poslije koje je ponekad gorko poput pelina ili slabog okusa u ustima...ali bi ga ponovili samo sa nekom drugom.....i čudo jedno uvijek se sve svodi na ono najvažnije rodjenje ... seks .... smrt sve ostalo je samo polnilo dosade života.....da se ne zaboravi da treba živjeti i one trenutke izmedju...ma kako bili dosadni opet oni

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 22
Započeo/la tema :
11 / 99911 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on sri stu 04, 2009 11:16 am

kad smo već kod dosade.....kiše jesenje daju dobru podlogu..pa se smrznuti najlakše privijamo uz nekog....svog...koji će nam pomoći pregurati još jednu dugu zimu...kad se sve svodi na priče sa konjima....dok ih rediš za nove sjetve....il za drva...pa se vratiš u kuću i naložiš vatru....što no vele kad u šporetu gori vatra nisi sam.....al jopet neka nekoga, da vatru potakne, da se rasplamsa, pa pravi sjene po zidu u suton ... majke mi dodje ko nova godina ...eto
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on uto stu 10, 2009 4:23 pm

Danas čitavi dan kiša pada! Ne ona jaka, opasna i ubojita...
Tiha, nježna, poput njenih ruku što me griju u hladnim noćima, poput njenih usana što me miluju u mraku, dok odbrojavam trenutke, sekunde i munute, sate... baš kao nova godina!
Nadaš se novim prilika i novom početku, budiš se s odlukama i željom, entizijazam na vrhuncu, osmijeh na licu...
I kiša prestane padati i oči se moje otvore...
Njene ruke sad su daleko, njene usne uspomena koja lebdi od mene...
Sve odluke sad su pepeo popušene cigare, sve želje kapljica na dnu čaše...

Dan je kao i svaki drugi!

Majke mi, baš kao nova godina!
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
108 / 999108 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by hogar_grozni on uto stu 10, 2009 4:39 pm

a svaka nova godina me podsjeća na prolaznost ( neko je to nazvao trajanje u vremenu) ne samo vremena , dogadjaja,uspomena, dodira, čak i sjena koje brzo prijedju preko zamišljena lica..kao da već naslućuju nove dodire, uspomene, dogadjaje, prolaznost....i sve to u nekakvom očekivanju koje nova godina nosi već u svom imenu i kolektivnom pamćenju....koje je duboko zaorano, baš kao ozima pšenica....i samo čeka ...zalutali pogled, tračak nade, nagovještaj osmijeha...pa da se opet razbohoti...ko da nikad nije bila pogažena, ponižena, zaboravljena, skoro umrla...ko pustara iza sela u kasnu kasnu jesen....kad su i misli gole....i čekaju prvi snijeg da nas pokrije....da nas uljuška...sakrije od tudjih pogleda, e da bi dočekali tu novu...ovaj put sigurno pravu.....nikad doživljenu
hogar_grozni
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :
1 / 9991 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on pet stu 27, 2009 11:25 am

Nevjerovatno kako svaka Nova godina ima svog junaka ,različith imena ali sličnih životnih priča , broja nedjela, ponekada tragičan kraj ,kajanje kada je kasno.Ali to je zapravo učestalo , da vlastiti uspjeh mjerimo brojem neprijateljevih neuspjeha... pripremam sve za dolazak mojih prijatelja ,pripremila sam sve da se osječaju ugodno i dobro..zabave neće nedostajati sigurna sam ...pitam se samo hoće li na sve lijepo što nam pruža prijateljstvo i druženje , ova noć ..pasti sjena kada pomislim dali opet želim neki novi početak? ma .ne ...ostat ću čekati novog junaka , onoga iste životne priče , različitog imena.
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 on pon srp 02, 2012 10:41 pm

Kda ona izgovara "jao, jao , jao" to privlaci paznju svih.... Cak i onik koji se se slucajno zatekli..... Obicno su forumasi ti koji zapomazu i kukaju ali ovoga puta je ona to izgovorila.... Nisam mogao da ne primetim ovo zapomaganje..... Ali je nastavila da vredja i pljuje i shvatio sam da je sve kako treba..... Ona ipak grdi druge sto je ovde sasvim normalno.... kao Laughing Laughing Laughing
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
120 / 999120 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri ruj 25, 2013 1:10 pm

Nekada se jaukalo, ali što onda, makar su bile pristune neke emocije, a danas, drug tanuki žali za prošlim danima na forumu.

Nije lako prošle dani vratiti, ali možda ne treba gledati unatrag već treba stvarati nove dane.

I tako, današnjim danom oživljavamo knjigu forumaša u nadi da će se naći pokoja dobra fraza, misao ili dogodovština, dragih nam likova.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86924
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content