200 / 999200 / 999

[Vrh] Go down

Re: GNK Dinamo Zagreb topic br.3.

Postaj by WEYLAND-YUTANI on sri srp 25, 2012 11:44 pm

Mass je napisao/la:Katastrofalna igra dinama u obje utakmice, nisu zaslužili prolaz

Postaj by Mass on sri srp 25, 2012 11:53 pm

A dobro, ne znam sad baš da je krađa.. Al imo je Dinamo jako puno sreće. U prvoj utakmici umjesto 2:0, bilo je 1:1. Danas, odma na početku su ovi promašli zicera. Ok, zabili su i jedan gol gdje je sudac trebao svirat ruku. Na kraju ipak više sretno nego spretno vida zabija u 90 i ko zna kojoj.
Uglavnom očajna igra, nisu sastavili 2 dobre akcije u obje utakmice, i sa igračem manje su samo kružili s jedne strane na drugu, nije bilo prilika, ubacivanja sa boka, ništa. Užas
avatar
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Postaj by m on čet srp 26, 2012 6:19 am

čak sam prestao gledati na kraju prvoga poluvremena , jel ne volim nogomet koji to nije , ono što oni igraju nema veze sa nogometom , ono
je maltretiranje lopte , bolje da su odmah uzeli nož i izbušili loptu .....

jebeš takvu igru , jebeš takvog trenera i jebeš takvu momčad ........

Postaj by m on čet srp 26, 2012 9:51 am

jebeš takav nogomet , jebeš takvu ekipu , jebeš takvog trenera ..........

totalno loše , pa njima je bolje da sa ovom ekipom niti ne uđu u ligu prvaka , jel ako uđu opet če rušiti rekorde po broju primljenih golova u prvih deset minuta a da ne pišem o broju primljenih golova u jednoj utakmici ......

Završila napokon Very Happy

12:00 Bugarski se igrači žale jer je sudac prekinuo utakmicu prije isteka dosuđene nadoknade. Podsjećamo da je sudac sinoć najavio dva dana produžetaka a igrači nisu dobili priliku odigrati niti jedan.

11:59 KRAAAAAJJJ… Sudac je bez objašnjiva razloga svirao kraj. Dinamo je prošao u treće pretkolo Lige prvaka. Utakmicu protiv Sheriffa pratite uživo na News-Baru!

11:50 Čačić zadovoljno trlja ruke, navodno je uplatio listić na 7:6 za Dinamo. Ako ostane ovako, mogao bi postati bogat čovjek, tj. trener.

11:45 GOOOOOLLLLLLL! Ibanez je, tražeći krticu, slučajno udario loptu, koja je već neko vrijeme netaknuta ležala u bugarskom šesnaestercu. Otkotrljala se u napušten gol. U 2456. minuti rezultat je 7:6 za Dinamo. Kakav potez trenera Čačića! Uveo je Ibaneza u igru i on se samo nekoliko sati poslije našao u stopostotnoj prigodi.

11:33 Mladi Kovačić pokazuje prve znakove umora. Čini se da bi mogao prestati trčati. Čačić grize nokte jer mu je on jedini aktivni igrač.

11:20 Svježi Ibanez vidio je maksimirsku krticu, skočio na glavu, zakucao se u zemlju i sad se vidi kako jurca tik do površine. Kažu da želi uloviti krticu i darovati je Mireli Holy.

11:16 Nakon što se dugo ništa nije događalo, na tribinama se osjeća nekakav nemir. Neki kažu da je utakmica živnula, a drugi govore kako se to zapravo urušavaju tribine.

11:00 Nives Celzijus navodno je viđena na istočnim, zapadnim i sjevernim tribinama. Dino i dalje preklinje nekoga da mu kaže gdje mu je supruga.

10:40 Mateo Kovačić promijenio je kopačke i nastavio trčati.

10:35 Maksimirske stručne službe počele su preventivno mumificirati predsjednika Dinama Mirka Barišića. Navodno se Zdravko Mamić požalio da se “već malo čuje”.

10:10 Bugari optužuju Šukera da je utjecao na suce. Karamarko mrmlja da Ivan Šuker nema ništa sa sucima i da je suce u HDZ-u rješavao Šeks, ali je Vlado u nemilosti pa trenutačno nemaju baš nikoga.

09:40 Smjena na tribinama. Ekskurzija iz Dubrovnika došla je na istočnu tribinu, s njima dolazi i mala matineja iz Osnovne škole Duška Mrduljaša iz Splita.

09:30 Dok je Kelava popravljao frizuru, Bugari su zabili za 6:6. Kelava je bijesan jer nema više gela za kosu. Kovačić i dalje trči oko terena.

09:25 Sammir cijelo jutro pije mineralnu vodu, sinoć je bio u provodu, ali opet tvrdi da nije pio.

09:20 Upravo smo doznali da se pred Maksimirom okupila Udruga za zaštitu okoliša koju predvodi Mirela Holy. Traže prekid utakmice jer će igrači nepopravljivo uništiti stanište svjetski poznate maksimirske kritice. Mirela Holy nosi transparent s natpisom: “Čačiću, odlazi”.

09:10 Alispahić dobio je žuti karton nakon što je pokušao unijeti roštilj u teren. Igrači su izrazili nezadovoljstvo.

09:00 Badelj je uputio loptu prema protivničkom golu, pogodio je bugarskog vratara u nogu nakon čega je sudac svirao prekršaj za Bugare.

08:30 Utakmica je u noćnim satima bila usporena, ništa se važno nije dogodilo, uglavnom su Dinamovi igrači glumili prekršaje, odugovlačili. Ibanez je u jednom trenutku, glumeći prekršaj, zaspao na terenu, a Bišćan mu je nacrtao brkove.

PETAK

22:57 Reporter News-Bar-a popio 17. kavu danas, i dalje budan, spreman da vas izfjlčkdfjlšašfka………………………

21:00 Sudac je 1466. minuti najavio dva dana produžetaka, ostanite s nama i u nastavku.

20:55 Ministar Jovanović se potukao s bugarskim huliganima, tvrdi da su kritizirali hrvatski obrazovni sustav.

20:45 Dino Drpić traži suprugu u Dinamovoj svlačionici, igrači s klupe su mu platili piće. Nitko od njih navodno “nije” vidio njegovu suprugu.

20:37 TBF napravio obradu svoga velikog hita pod imenom “Moj Vrsaljko” u čast jednom dinamovcu – nisu naveli kojem.

20:35 Bugarski se igrači žale da dinamovci odugovlače jer je Kovačić prije izvođenja kornera morao poslati mail Čačiću kako bi dobio uputu tko će izvesti korner. S obzirom na to da se Čačić ne zna koristiti računalom, morali su čekati njegova pomoćnika, koji je bio u zahodu. Nakon 17 minuta Dinamo je bio spreman izvesti korner. Sudac ne vidi ništa sporno u tome.

20:27 Ante Rukavina u 1433. minuti zabija za 6:5. Sam je predriblao pola bugarskih igrača i sam zabio gol. Igrači su u deliriju podignuli Domagoja Vidu na ramena i nosili ga preko terena. Naime, Vida je asistirao Rukavini tako što mu je rekao da bi trebali zabiti gol.

20:10 Sammir se vratio iz narodnjačkog kluba, doveo je dvije go-go plesačice. Tvrdi da nije pio.

19:55 Nakon što je ponovno nacrtana gol-linija, nastavljena je utakmica, Mamića su udaljili s terena i vezali ga za stolicu na tribinama. Igra se 1400. minuta.

19:35 Nakon što nije uspio uloviti suca, Zdravko Mamić se okomio na Dinamovu gol-liniju, počeo je šmrkati od lijeve vratnice i u samo sedam minuta pošmrkao je cijelu crtu sve do desne vratnice. Sudac je prekinuo utakmicu dok se ne napravi nova gol-linija. Bad Blue Boysi ponudili su nekoliko kilograma “praška za rublje” koji se nekim čudom našao u njihovim džepovima, pod uvjetom da im ga vrate nakon utakmice. Sammir je iskoristio pauzu i skoknuo do narodnjačkog kluba, loptu je ostavio suigračima. Rezultat je 5:5, a Mateo Kovačić i dalje trči.

19:10 “Pauk” je odvukao autobus bugarskih nogometaša jer im je parkirališna karta istekla prije 24 sata.

18:55 Kelava je pokušao poslati MMS djevojci nakon čega mu je sudac pokazao crveni karton. Nastalo je veliko nezadovoljstvo na tribinama, ministar Jovanović bacio je baklju na teren, a Zdravko Mamić je gol utrčao u teren i pokušava uhvatiti suca. Dio ga igrača pokušava zaustaviti, ostali se valjaju po travi i umiru od smijeha. Mateo Kovač i dalje trči po stadionu bez nekoga logičnog objašnjenja. Nives Celzijus bodri zamjenske igrače u svlačionici. I dalje je 5:5, ušli smo 1300. minutu i igrači već pokazuju umor.

18:30 Navijači su se vratili na stadion, ali u mnogo većem broju. Udruga slijepih i slabovidnih osoba smjestila se na južnu tribinu i navija za suca. Istodobno, na sjeveru je viđen ministar Željko Jovanović kako predvodi navijanje “Mamiću, lopove, odlazi iz svetinje”. Doznajemo da mu je to nova strategija. Budući da nije uspio isušiti nogometnu močvaru kao ministar, sad se pokušava boriti kao huligan. Navodno je policajac iz njegova osiguranja prošvercao i baklju na stadion.

17:35 Sammir se vratio na teren i tumara kao da je još pijan od sinoćnjeg izlaska. Dokopao se lopte i ne da je nikomu, ni svojima niti protivniku. Trener Čačić energično viče prema njemu, ali to je samo omelo siestu Zdravka Mamića u loži.

16:35 Mateo Kovačić izjednačuje na 5:5 u 1198. minuti. Vješto je uspavao golmana i ugurao loptu u gol.

16:20 Nives i Dino Drpić zaustavljeni na ulazu u stadion Maksimir. Navodno su se htjeli seksati na centru igrališta, ali nisu znali da utakmica još traje.

16:00 Sucu su donijeli mobitel na igralište. Felix Zwayer je porazgovarao, a onda bijesno poklopio. Neslužbeno doznajemo da je poziv bio iz Hamburga. HSV se brine hoće li njihov novi igrač Milan Badelj stići na početak njemačkog prvenstva. Žicali su Zwayera da svira kraj, ali im je on na tečnome hrvatskom odbrusio da je dobio državljanstvo, našao curu u Zagrebu koja je zatrudnila i da će djetetu kum biti Milan Bandić.

15:30 (1100. minuta) – Bugari su ponovo poveli! Napokon se dio igrača vratio s ručka. Vrsaljko je odlučio uzeti loptu na desnoj strani i probiti bugarsku obranu. Dvojica stopera su spavala, ali je bek samo čitao novine. Vrsaljko je odlučio ubaciti, ponovo neprecizno, no ovaj put i tragično. Lopta je poletjela 70 metara prema Dinamovom golu, a Kelava je još jeo desert, pa je Ludgorec poveo 5:4. Sudac još ne pokazuje znakove umora. Samo malo nervozno pogledava prema satu.

14:45 Dinamova je momčad otišla na ručak, a Marcelinho je iskoristio priliku te zabio dva gola, ovaj put nogom. Sudac nije vidio ništa sporno. Pomoćni suci tvrde da ne mogu svirati zaleđe ako nitko od igrača protivničke momčadi nije na terenu. Iz lože Zdravka Mamića izletio je madrac u smjeru suca, no na žalost bez uspjeha. Rezultat je 4:4

13:05 Djelatnici osiguranja donijeli su krevet u ložu Zdravka Mamića.

12:00 Nakon što je pomoćni sudac pokazao da se igra još pet minuta nadoknade, glavni je sudac odlučio još produljiti utakmicu. Trenutačno se igra 728. minuta utakmice i glavni sudac ničim ne pokazuje da će uskoro svirati kraj.

11:45 Ivan Kelava je u 726. minuti iz svog šesnaesterca s lakoćom postigao svoj prvi pogodak, rezultat je 4:2 za Dinamo.

ČETVRTAK

Ne znam što da vam kažem. Nakon 8. sata morao sam promijeniti taktiku jer mi pola momčadi ne može trčati. Zato smo odlučili da svi stanu na gol i tamo se malo odmore. Ujutro smo i doručkovali, ali smo se morali izmjenjivati. Jedino još mali Kovačić trči i drži Bugare na oprezu – izjavio je Dinamov trener Čačić.