Zadnji film koji ste pogledali + ocjena filma, ukoliko ima tema o filmu komentirajte film u temi a ukoliko nema onda ovdje

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Zadnji film koji ste pogledali + ocjena filma, ukoliko ima tema o filmu komentirajte film u temi a ukoliko nema onda ovdje

Postaj by Neu on pon oľu 10, 2014 8:48 pm

http://www.crofriends.com/t14282p80-komedije-preporuke-najbolje-komedije-svih-vremena-opceniti-topic-o-komedijama#952339

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86924
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Re: Zadnji film koji ste pogledali + ocjena filma, ukoliko ima tema o filmu komentirajte film u temi a ukoliko nema onda ovdje

Postaj by rider331 on sri oľu 12, 2014 7:24 pm

Flipped (2010) 8/10
Između curice i dječak dolazi do osjećaja i zaljubljenosti. Ništa specijalno... ali na lijep način je smišljena cijela priča... zato ocjena 8/10

Two eighth graders start to have feelings for each other despite being total opposites. Based on the novel "Flipped" by Wendelin Van Draanen.

Director: Rob Reiner
Writers: Rob Reiner (screenplay), Andrew Scheinman (screenplay), 1 more credit »
Stars: Madeline Carroll, Callan McAuliffe, Rebecca De Mornay itd.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 313
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by rider331 on čet oľu 13, 2014 7:56 pm

Mean Machine 2001  6/10

Poznati  nogometaš završi u zatvoru... postaje nogometni trener zatvorenicima i bori se protiv zaštitara...  ima smiješnih scena... međutim očekivao sam više obzirom tko glumi...

A soccer star jailed for assault leads a group of inmates in a match against prison guards.

Director: Barry Skolnick
Writers: Tracy Keenan Wynn (earlier screenplay "The Longest Yard"),
            Charlie Fletcher (screenplay)
Stars: Vinnie Jones, David Kelly, David Hemmings, Jason Statham itd.

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 313
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on pet oľu 14, 2014 12:45 pm

Delivery man (2013) 5/10

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35829
Reputacija Reputacija : 3226
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
889 / 999889 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet oľu 14, 2014 2:01 pm

Only Lovers Left Alive (2013)

Ocito je zadnje vrijeme doslo kad se i cijenjeni Jim Jarmusch upustio u vampirske sadrzaje.
No, tu su Tilda Swinton i Mia Wasikowska, prica je donekle zanimljiva i sve u svemu, moze se pogledati.

Ne mogu se natjerati da ga ocijenim, Jarmusch je nekad bio legenda, imao je par precool filmova..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet oľu 14, 2014 6:13 pm

Left of Center (2013)

U nekom gradicu u Oklahomi dogadja se niz naizgled bezrazloznih ubojstava duz autoceste 177.
Tu su sef policije Parker i policajac Fergusson... ali prebrzo se sve otkrije i do kraja sam zijevala cekajuci da mi pokazu ono sto sam vec znala.
Za izbjegavanje.

3,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on sub oľu 15, 2014 12:33 pm

Incendies (2010)

Najzad pogledala ovu jako razvikanu i preporucivanu dramu.

Nakon majcine smrti, blizanci Jeanne i Simon dobijaju od odvjetnika njezinu posljednju volju - da isporuce dva pisma, jedno ocu (za kojeg su mislili da je mrtav), a drugo bratu /za kojeg nisu ni znali da ga imaju)..

Teska i jako melodramaticna ratna prica sporog ritma (snimljena po kazalisnom komadu).
Dobar film za kojeg treba imati strpljenja, ali bi bio puno bolji da u njemu ima manje slucajnosti od one vrsti za koju covjek kaze ovo moze samo na filmu.

Meni nepoznati kanadski glumci Mélissa Désormeaux-Poulin i Maxim Gaudette odlicni.

7,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon oľu 17, 2014 9:15 pm

Upravo pogledali Happy Gilmore (1996) koji je na IMDB 7 al' pitam se, odakle mu tako visoka ocjena?

Vidimo tu Adam Sendlera i Ben Stilera, klasika, idu u paketu, obično glume zajedno u filmovima jer su obojica anti komičari, no.

Ima tu smiješnih scena, al' da je zaslužio sedmicu, nije. Više je za recimo, peticu, 5/10 je realna i mjerodavna ocjena za ovaj film.

Radnja je bazirana na golfu, Adam brzinom munje ispaljuje loptice kako bi zaradio lovu i vratio kuću koju je njegova baba izgubila zbog ne plaćanja poreza.

----------------------------------------------------------------------------

The Last King of Scotland (2006) -  Forest Whitaker uvjetljivo glumi poganog kralja tiranina Ugande, države u Africi.

Naizgled će vam izgledati simpatičan i drag, ali iza maske nasmiješenog čove, krije se zloća, jednoumlje, sebičnost, želja za vlašću, nadmoći i ubijanjem.

Ako mu se suprotstavite, ubiti će vas. Kratko i jasno, protiv Amina nemate šanse.

Dr. Nicholas Garrigan od kako je stigao u Ugandu, srdačno se sprijateljio s kraljem, no kako je vrijeme prolazilo, doktor je shvaćaš s kim ima posla...

Događale su se brojne brutalne radnje, a s obzirom da je film snimljen prema istinitom događaju, svakako je zanimljiv i zastrašujuć podatak da je za vrijeme Aminove tiranije, ubijeno preko 300 000 uganđana.

8.5/10

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86924
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet oľu 21, 2014 1:49 pm

Breathe In (2013)

U maleni americki gradic, u obitelj glazbenika Keitha (s zenom i kceri) putem studentske razmjene dolazi Engleskinja Sophie, takodjer glazbenica, samozatajna osoba, odlucno zainteresirana za svojeg domacina...

Mala ljubavna prica stotinama puta vidjena, no ova je ispricana na osebujan nacin, s dobrim glumcima (Guy Pearce, Felicity Jones), zaigranom kamerom, lijepih, toplih boja i ugodno-neugodne atmosfere.
Iako me glava zabolila od skakutanja kamere, pogledala s uzitkom.

7,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on sri oľu 26, 2014 9:33 pm

The Starving Games 4/10

Parodija na Igre Gladi, Plaćenike, Osvetnike i sl. Glup film ali ima nešto i smiješnih scena, dobar za ubiti oko navečer.

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16204
Reputacija Reputacija : 1609
Započeo/la tema :
336 / 999336 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet oľu 27, 2014 12:31 pm

20 ans d'écart (2013)

Ugodna romanticna francuska komedija.

6,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pet oľu 28, 2014 11:31 am

From Hell to Texas (1958)

Mladi kauboj Todd zamjerio se mocnom zemljoposjedniku i njegovim sinovima - smatraju ga krivim za smrt sina/brata u kafanskoj tuci. Tijekom potjere, kad smrtno strada jos jedan od progonitelja, Todd shvati da je u skripcu.
Tu su i obavezni Indijanci i dobri stari farmer s pokcerkom, prsatom Huanitom..

Jedan od manje poznatih filmova slavnog Henrya Hathawaya, rasni western u kojem se uz Dona Murraya i Diane Varsi u jednoj od sporednih uloga pojavljuje i tada mladi Dennis Hopper.

7,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Lady with hat on pet oľu 28, 2014 9:57 pm

The first time 3/10

uludo utrošeno vreme...
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 19
Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on sub oľu 29, 2014 7:17 pm

The Last King of Scotland 9/10
King of comedy 7/10

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)

Započeo/la tema :
889 / 999889 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on ned oľu 30, 2014 12:07 pm

Like Crazy (2011)

Ljubavni. Moze se pogledati.  :faceklanjanje: 

6/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on ned oľu 30, 2014 8:08 pm

Prije koji dan pogledala, zaboravila napisati, pa me sad jedna formska tema podsjetila nanj.

The Three Burials of Melquiades Estrada (2005)

Americko-francuski road movie u reziji glumca Tommy Lee Jonesa.

Slucajno ubijenog čoveka koga niko ne poznaje sahranjuju u pustinji u Teksasu. Nakon toga, pronalaze njegovo tijelo i ponovno ga sahranjuju bez imena na pravom groblju gradica Van Horn. Pit Parkins, lokalni rancer, koji je jedini poznavao ubijenog, otkriva ubojicu, kidnapira ga i natjera da otkopa tijelo kako bi ga skupa odnijeli u Mexico i sahranili ga kako dolikuje u njegovom rodnom gradicu...

7,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pon oľu 31, 2014 11:42 am

Body Double (1984)

Nepoznati glumac gubi angazman jer poradi klaustrofobije ne moze snimit scenu u grobu. Ruku spasa pruza mu slucajni poznanik koji bas tad odlazi na dugo putovanju u Aziju i ostavlja mu na čuvanje svoj prelijepi apartman s jakim dvogledom i krasnom susjedom preko puta koja se po cijele dane sece gola.
No boj se Danajaca i njihovih darova...

Dobar krimic Briana De Palme iz vremena dok se jos nije pokvario kao redatelj.

7,5/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on pon oľu 31, 2014 11:25 pm

Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)

Jos jedan u nizu horora na temu paranormalnih aktivnosti. 
Dala bih mu ocjenu 2 ali ne zelim, jer nisam pogledala do kraja (niti budem)  kiša 

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on uto tra 01, 2014 11:37 am

Short Term 12 (2013)

Americka drama s visokom ocjenom na IMDb, a bome i vrijedi toliko.

Grace i Mason sa svojim teamom socijalnih radnika vode brigu o objektu za smjestaj rizicnih grupa teenagera. Posveceni su svojem poslu, a privatno su u visegodisnjoj vezi.

No djeca ovo utociste napustaju kad napune 18 godina s cime neki (djecak Marcus) imaju problema. K tomu, u azil dolazi Jayden, djevojcica koja nosi sve simptome obiteljskog zlostavljanja. Grace ce se uz nju prisjetiti vlastitih aveti iz proslosti...

Humana prica ispricana na lijep nacin.

9/10

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on sri tra 02, 2014 11:28 am

The Immigrant (2013)

Negdje oko 1920 dvije sestre Eva (Marion Cotillard) i Magda putuju iz rodne poljske zapizdine u Njujork, zeljne boljeg zivota. No Magda oboli od tuberkuloze pa ju smjestaju u karantin, dok Eva nepogrijesivo naleti na svodnika (Joaquin Phoenix) koji ju prisili na nemoralnu radnju - prodaju svojeg tijela Wink
No, tu je i Joaquinov rodjak madjionicar (Jeremy Renner) koji je zainteresiran za Evu...

Solidna drama, dobra gluma, ziva dosada.

I da, Marion Cotillard je stvarno lijepa zena.

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on sri tra 02, 2014 7:56 pm

Shadow People (2013)

Sasro me dobar trailer pa se nisam usudila gledati po noci.
Danas, u pol bijelog dana, posve druga prica. Hororcic, nist posebno.
Najbolji dio filma je trailer.

Chulpan
Trajno baniran/a

Započeo/la tema :
0 / 9990 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on čet tra 03, 2014 12:33 pm

The best offer (2013) 10/10

Odličan, pomalo uvrnut film koji preporučam pogledati. Geoffrey Rush odlican gore

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)

Započeo/la tema :
889 / 999889 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on sub tra 05, 2014 9:34 am

Out of the furnace (2013) 9.5/10
Grudge match 8/10

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)

Započeo/la tema :
889 / 999889 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pon tra 07, 2014 9:10 pm

The Hobbit: The Desolation of Smaug 9/10

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16204
Reputacija Reputacija : 1609
Započeo/la tema :
336 / 999336 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Hunnerkongen on pon tra 07, 2014 9:13 pm

Chulpan je napisao/la:

Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)

Jos jedan u nizu horora na temu paranormalnih aktivnosti. 
Dala bih mu ocjenu 2 ali ne zelim, jer nisam pogledala do kraja (niti budem)   kiša 

A jesi mi sad zasrala film ono...  cici 
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
39 / 99939 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics