Najave serija, najave sezona serija, premijere serija

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Najave serija, najave sezona serija, premijere serija

Postaj by Neu on ned lip 19, 2011 1:33 pm

Uh, uh, Terru čekam već 100 godina. Very Happy

Najava serija: Falling Skies (TV Series 2011)

Nova je serija u produkciji Stevena Spielberga, a scenarist je Robert Rodat (Spašavanje vojnika Ryana). Nakon što Zemlju napadnu i opustoše tehnološki nadmoćni izvanzemaljci, formira se pokret otpora neprijatelju, a jedan od njegovih vođa je i bivši sveučilišni profesor Tom Mason. Masona glumi Noah Wyle, najpoznatiji po ulozi dr. Cartera u Hitnoj službi, kao i po pustolovnom serijalu Librarian.

Uz njega nastupaju Moon Bloodgood (Terminator Slavation), koja će utjeloviti Anne Glass, psihologinju koja odlučuje raditi sa preživjelom djecom kako bi im pomogla prebroditi strahote izazvane invazijom, te Will Patton (Armageddon, Postman, Into the West), koji će se naći u ulozi žestokog borca protiv izvanzemaljaca. U ostalim ulogama pojavljuju se Drew Roy (Lincoln Heights), Maxim Knight (Brothers & Sisters) i Seychelle Gabriel (Weeds), te veterani Bruce Gray (Starship Troopers) i Dale Dye (Spašavanje vojnika Ryana, Band of Brothers).

Premijera prve dvije epizode predviđena je za 19. lipnja (danas) na TNT-u.
Izvor: sfcentar.com

Izgleda dobro. :jastukić:

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86924
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on ned lip 19, 2011 1:35 pm

Gle taman sam i ja to htio postati. Isti ukus imamo klanjanje

Falling Skies

Glume: Noah Wyle, Moon Bloodgood, Will Patton, Drew Roy, Maxim Knight, Connor Jessup, Seychelle Gabriel, Colin Cunningham, Sarah Carter
Autori: Robert Rodat, Steven Spielberg
Mreža: TNT
Žanr: Znanstvena fantastika
Datum premijere: 19. lipanj

Radnja serije odvija se šest mjeseci nakon prvog vala invazije na Zemlju. Gradovi razrušeni, a ljudska vrsta prisiljena voditi gerilski rat protiv vanzemaljaca.

AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
405 / 999405 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned lip 19, 2011 1:36 pm

kontam si to gledat ali dok izađe par epki, mrsko mi je čekat titlove... a na tv-u ne gledam baš serije.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on ned lip 19, 2011 1:39 pm

Ja isto, ne volim baš gledat npr. dan-dva poslije premijere u Americi, jer kad izađe par epki možeš pogledat i više ako treba za vikend ili nešto...
Osim Game of thrones na HBO, prikazuje se dan nakon premijere, ali nema brige za titlove Very Happy sutra zadnja epizoda
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
405 / 999405 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned lip 19, 2011 1:40 pm

Ja više volim pogledati par epizoda u komadu, to mi je užitak. Ovako kad moram po tjedan dana čekat novu epizodu poludim...

Najava serija ljeto 2011: Torchwood: Miracle Day

Nakon prve dvije relativno dosadne sezone ovog spin-offa legendarnog Doctor Whoa, navedeni je u trećoj sezoni, podnaslova Children of the Earth, napokon oduševio, kako fanove, tako i šire gledateljstvo. Stoga je producent Russell T. Davies odlučio nastaviti istim putem, preselivši radnju serije u SAD, pa je na taj način praktički stvorio američku inačicu serije koja će u svojoj četvrtoj sezoni nositi podnaslov Miracle Day.

Unatoč tome, glavna zvijezda serije i dalje je John Barrowman, u ulozi kapetana Jacka Harknessa, a uz njega ćemo opet vidjeti i Eve Myles (Gwen Cooper) i Kaia Owena (Rhys Williams). Njima će se pridružiti Bill Pullman (Dan nezavisnosti), u ulozi manijakalnog ubojice Oswalda Jonesa, te Mekhi Phifer (Hitna služba), kojeg ćemo vidjeti u ulozi CIA-ina agenta Rexa Mathesona. Konačno, u seriji će nastupiti i John de Lancie, popularni Q iz Star Treka.

Serija je snimana u kopodukciji BBC-ja i Starza, a jedna od scenarista je i Jane Espenson (Buffy: Vampire Slayer, Battlestar Galactica, Caprica). Emitiranje serije na Starzu kreće 8. srpnja. Izvor:sfcentar.com

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on ned lip 19, 2011 1:45 pm

True Blood

Najpopularnija HBO-eva serija još od završetka Sopranosa vraća se na male ekrane 26. lipnja.

Nimalo provokativni plakati kao recimo onaj za treću sezonu (prošle godine), koji je provocirao s tekstom bez ikakve slike, a kaže samo tri slova - VILF iliti Vampire i'd like to f*ck.
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
405 / 999405 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned lip 19, 2011 1:48 pm

čak mi plakati djeluju klišej. dole

Najava serija ljeto 2011: Alphas

Radnja serije, koja će se prikazivati na SyFy Channelu, vrti se oko skupine naizgled običnih ljudi koji posjeduju izuzetne umne i fizičke moći pa ih vlada angažira kako bi rješavali zločine koje CIA, FBI i Pentagon nisu u stanju.

Glavni producent serije je Ira Steven Behr, fanovima znanstvene fantastike najpoznatiji po radu na serijama Star Trek: Deep Space Nine i The 4400. Scenarij pilota potpisuju Zak Penn (X-Men: The Last Stand, The Incredible Hulk, nadolazeći spektakl The Avengers) i Michael Karnow, a režira ga Jack Bender (Lost).

Glavne uloge u seriji tumače David Strathairn (The Bourne Ultimatum, Spiderwick Chronicles), Malik Yoba (New York Undercover, Defying Gravity), Laura Mennell (Watchmen), Ryan Cartwright (Bones, Mad Men), Azita Ghanizada i Callum Ketih Rennie (Battlestar Galactica, Tin Man, The X-Files: I Want to Believe, 24). Izvor: sfcentar.com

Premijera serije zakazana je za 11. srpnja.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto lip 21, 2011 8:34 pm

Druga sezona serije The Walking Dead kreće na jesen, imat će 13 epizoda.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
999 / 999999 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pon kol 01, 2011 4:28 pm

Rezultati: Izbor najboljeg od sezone 2010/11

Nakon dva tjedna glasovanja, objavljujemo konačne rezultate glasovanja za najbolje (i najgore) od protekle televizijske sezone. Prvo i osnovno, zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u izboru. Nešto malo manje od tisuću čitatelja sudjelovalo je u izboru pobjednika kroz devet kategorija. Ovo je naš i vaš drugi izbor najboljih serija sezone, tradicija koju ćemo sigurno nastaviti i iduće godine, kao protutežu našem izboru najboljih serija koje biramo krajem godine. A pobjednici su…

Najbolja povratnička drama

Kategorija u kojoj je zbog poduže pauze izostao jedan od najvećih favorita, Breaking Bad, otišla je Fringeu. Pobjeda jednako uvjerljiva kao i lanjska Dexterova, koji je i ove sezone vrlo visoko, odmah na drugom mjestu. Nismo ga očekivali na trećem mjestu, no House je i nakon sedam sezona izgleda vrlo popularan ovdje. Nama je drago da Mad Men na petom mjestu ima ponešto više glasova nego lani, no tužno je vidjeti Friday Night Lights ovako nisko.

Spoiler:
Fringe 15.10%
Dexter 9.40%
House 8.37%
True Blood 8.37%
Mad Men 6.90%
Misfits 5.61%
Supernatural 5.35%
Sons of Anarchy 5.18%
The Good Wife 5.00%
Bones 3.97%
Justified 3.97%
Doctor Who 3.36%
Lie To Me 2.33%
Treme 2.33%
White Collar 2.16%
Men of a Certain Age 1.90%
NCIS 1.81%
Parenthood 1.81%
Rescue Me 1.81%
Friday Night Light 1.64%
Human Target 1.55%
Burn Notice 0.78%
Caprica 0.69%
Southland 0.52%
In Treatment 0.09%

Najbolja povratnička komedija

Moramo priznati da su nas rezultati u ovoj kategoriji pomalo iznenadili. Lani, kada je Californication odnio pobjedu, očekivali smo pobjedu The Big Bang Theorya, ali ne i ove godine, u konkurenciji novih favorita poput Communitya i Modern Familya. Kao i House u drami, drugi ocvali favorit publike drži se vrlo visoko, How I Met Your Mother na drugom mjestu. Najveći pad? 30 Rock.

Spoiler:
The Big Bang Theory 11.68%
How I Met Your Mother 10.33%
Community 9.70%
Modern Family 8.98%
Californication 7.82%
Parks and Recreation 5.12%
Chuck 4.67%
Archer 3.95%
South Park 3.68%
IT Crowd 3.59%
Glee 3.41%
Sunny in Phillly 3.41%
Weeds 3.41%
Entourage 3.23%
Cougar Town 2.96%
The Office 2.96%
30 Rock 2.70%
Futurama 2.70%
Family Guy 1.53%
The League 1.44%
Nurse Jackie 0.99%
The Middle 0.72%
United States of Tara 0.63%
Eastbound and Down 0.36%
Childrens Hospital 0.00%

Najbolja nova serija

Kategorija u kojoj zbilja nitko nije očekivao ništa drugo osim dominantne pobjede Igre prijestolja – gotovo svaki treći glas otišao je sjajnoj adaptaciji romana Georgea R. R. Martina. Slijede ga The Walking Dead, usprkos kratkoj sezoni od šest epizoda te Boardwalk Empire, doduše sa popriličnim razmakom.

Spoiler:
Game of Thrones 30.21%
The Walking Dead 13.62%
Boardwalk Empire 8.25%
Sherlock 5.65%
Spartacus: GOTA 5.47%
Nikita 4.26%
Rubicon 4.17%
Terriers 4.08%
The Killing 3.52%
Shameless 3.24%
Raising Hope 2.87%
Louie 2.69%
The Borgias 2.41%
Happy Endings 2.04%
The Big C 1.58%
No Ordinary Family 1.20%
Episodes 1.11%
Downton Abbey 0.65%
Bob's Burgers 0.56%
Lone Star 0.56%
Outcasts 0.56%
Lights Out 0.46%
The Chicago Code 0.37%
Blue Bloods 0.28%
Angry Boys 0.19%

Najgora nova serija

Shit My Dad Says

Jedna od najiščekivanijih prošlojesenskih serija ispala je najveće razočaranje protekle sezone. Ni William Shatner nije bio dovoljan izgovor za gledanje katastrofalne i sterilne adaptacije nerijetko vulgarnog Twitter profila Shit My Dad Says, Jasona Halperna na kojem je objavljivao zabavne izjave svog oca. Slijede ga podjednako iščekivani i podjednako razočaravajući kvazi-SF-ovi The Cape i Event.

Spoiler:
Shit My Dad Says 16.20%
The Cape 11.74%
The Event 10.91%
Camleot 9.92%
Undercovers 9.59%
Skins 9.09%
Hellcats 5.79%
Pretty Little Liars 4.96%
Being Human 4.79%
Law & Order: LA 3.64%
Criminal Minds: SB 3.31%
Harry's Law 2.81%
Mike and Molly 2.81%
Outsourced 2.48%
Outlaw 1.98%

Guilty pleasure

Kategorija “grešnog zadovoljstva” u koju smo utrpali ne nužno kvalitetne, ali ovisno o ukusima pojedinaca, zabavne serije prilično očekivano otišla je Supernaturalu. V na drugom mjestu? Nismo znali da ima ovoliko obožavatelja trasha ovdje. Desperate Housewives, još k tome u sedmoj sezoni, ispred Spartaka? Sigurno jedno od većih iznenađenja, barem nama.

Spoiler:
Supernatural 13.40%
V 11.82%
Desperate Housewives 10.66%
Spartacus: GOTA 10.52%
The Vampire Diaries 9.22%
Glee 7.93%
Grey's Anatomy 7.20%
Gossip Girl 6.77%
Smallville 5.91%
One Tree Hill 4.18%
Pretty Little Liars 3.46%
Rizzoli & Isles 2.74%
Jersey Shore 2.59%
90210 2.31%
The Gates 1.30%

Najzanimljivija nadolazeća serija

Terra Nova – jedini kandidat koji je u ovoj kategoriji sudjelovao dvije godine za redom, zbog nekoliko odgoda premijere konačno zakazane za rujan ove godine. Možda nepoštena pobjeda jer je serija imala godinu i pol da vam uđe u uho, nakon što se lani našla na drugom mjestu, iza Igre prijestolja. Abramsovom Alcatrazu malo je nedostajalo do pobjede, usprkos datumu premijere zakazanom tek za početak iduće godine.

Spoiler:
Terra Nova 23.51%
Alcatraz 21.28%
Awake 13.10%
New Girl 6.99%
Person of Interest 6.99%
Hell on Wheels 5.80%
Apartment 23 5.51%
The Playboy Club 3.27%
Ringer 3.13%
The River 2.68%
House of Lies 2.53%
Pan Am 1.64%
Homeland 1.19%
Luck 1.19%
Up All Night 1.19%

Najbolja prerano otkazana serija

Očekivali smo Lie To Me vrlo visoko, nadali smo se… Drugim serijama. Prošlo je mnogo vremena od otkazivanja Rubicona, no pozitivna sjećanja izgleda su se zadržala u vašim glavama, te je one-season-wonder sa AMC-a dospio na drugo mjesto. Slijedi Stargate Universe, navodno posljednja iteracija popularne franšize u dogledno vrijeme, te ujedno najlošija.

Spoiler:
Lie to Me 18.66%
Rubicon 16.67%
Stargate Universe 14.93%
Terriers 14.43%
Human Target 8.96%
United States of Tara 7.21%
Caprica 6.97%
Lone Star 4.73%
The Chicago Code 4.73%
Lights Out 2.74%

Izvor:Serijala
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16212
Reputacija Reputacija : 1609
Započeo/la tema :
336 / 999336 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan on ned pro 18, 2011 5:31 pm

Najava: Dexter, finale šeste sezone

Noćas je, uz finale prve sezone Homelanda, na rasporedu i finale šeste sezone Dextera.

AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :
405 / 999405 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pet vel 14, 2014 6:48 am

Ah, Supernatural ide dalje  zaljubljen  Very Happy

Arrow, Vampire Diaries i Supernatural obnovljeni za nove sezone

Baby mreža CW za novu je sezonu obnovila je petorku svojih serija, što je praktički polovica njihove postave. To su Arrow, The Vampire Diaries, Supernatural, The Originals i Reign.
Naravno, prva trojka je današnji stup CW-ovog programa, serije s najvećom popularnošću, odanom publikom i (relativno za CW-ove okvire) dobrom gledanošću. The Originals i Reign su bile njihove dvije najbolje stojeće nove ovosezonske serije.
CW na lageru još ima dvije serije, The 100 — futurističku postapokaliptičnu seriju o 100 delinkvenata koji se vraćaju na zemlju te Star-Crossed, roswelloliku seriju o tinejdžerima vanzemaljcima.
Ocim CW-ove petorke, od većih američkih mreža, još je samo Fox obnovio pet serija za iduću sezonu – Bob’s Burgers, Bones, Glee, Simpsone i Sleepy Hollow, a NBC je dao drugu sezonu The Blacklistu.
Iron Man
Moderator foruma Ajron

Započeo/la tema :
336 / 999336 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Narco on pet vel 14, 2014 10:44 am

Cek,oces reci da ce biti jos jedna sezona Supernaturala?
A jbte,koliko god volio tu seriju,mislim da je vrijeme da ju prekinu,naprave onaj spinoff o kojem su pricali. :S
Narco
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 10.09.2009
Broj postova : 3494
Reputacija Reputacija : 333
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
30 / 99930 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on pet vel 14, 2014 2:20 pm

Narco je napisao/la:Cek,oces reci da ce biti jos jedna sezona Supernaturala?
A jbte,koliko god volio tu seriju,mislim da je vrijeme da ju prekinu,naprave onaj spinoff o kojem su pricali. :S

Neka bude. Gledat će se Very Happy
Iron Man
Moderator foruma Ajron

Započeo/la tema :
336 / 999336 / 999

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2